• Dowóz uczniów do szkoły w roku szkolnym 2022/2023

• Szanowni Państwo!informuję, że w dniu 1 września 2022r. uczniowie przyjeżdżają do szkoły na godz. 8.00 zgodnie z załączonym Rozkładem jazdy. W tym dniu odwóz o godz. 10.15.Wszelkie Państwa sugestie dotyczące nowego rozkładu jazdy, który będzie obowiązywał w roku szkolnym 2022/2023 proszę zgłaszać do dyrektora szkoły w formie telefonicznej lub poprzez wiadomości w dzienniku Librus. Jednocześnie bardzo proszę o dostarczenie do dnia 2 września 2022r. do sekretariatu szkoły podpisanego zobowiązania dotyczącego wszystkich uczniów korzystających z dowozu, stanowiącego załącznik nr 1do Regulaminu dowozu i odwozu uczniów do szkół podstawowych i przedszkoli, prowadzonych przez Gminę Nowy Tomyśl. Regulamin wraz z załącznikiem znajduje się na stronie internetowej szkoły w zakładce Dokumenty.

Z poważaniem,

Sylwia Czarnecka

pobierz

• Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

• 1 września 2022r. oddziały przedszkolne są czynne od 6.30 do 16.30, natomiast inauguracja roku szkolnego 2022/2023 dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Borui Kościelnej odbędzie się o godz. 9.15 na parkingu przy budynku z oddziałami przedszkolnymi.

Msza Święta odbędzie się o godz. 8.15 w kościele w Borui Kościelnej.

W przypadku niepogody inauguracja roku szkolnego odbędzie się w budynku szkoły.

Informacja o dowozach zostanie przekazana w późniejszym terminie.

W dniu 1 września świetlica czynna od 6.45 do 16.00.

• Informacja dla rodziców przedszkolaków

• Szanowni Państwo pierwszego września rozpoczyna pracę przedszkole. W związku z powyższym prosimy rodziców nowo przyjętych dzieci o  odebranie u intendentki szkoły do 31 sierpnia w budynku przedszkola w godz. 8.00 - 14.00:

• instrukcji;
            • indywidualnych haseł do logowania dziecka poprzez aplikację telefoniczną do rejestratora pobytu dziecka w przedszkolu;
            • kart do systemu kontroli dostępu do budynku przedszkola (koszt 7zł).

Prosimy także wszystkich rodziców dzieci przedszkolnych o przekazanie informacji do intendetki o nieobecności dziecka w dniu 1.09.2022r. w przedszkolu, w celu ustalenia liczby dzieci korzystających z wyżywienia. Na informację czekamy do 31.08.2022r.  pod numerem telefonu: 607 461 171.

Najmłodsze grupy Żabki i Myszki są grupami, która leżakują w przedszkolu. Dlatego prosimy o przyniesienie 1 września cienkiego kocyka i  małej poduszeczki.

• Szanowni Państwo,

informuję, że listy z podziałem uczniów do klas I na rok szkolny 2022/2023 będą wywieszone w budynku szkoły, a listy z podziałem dzieci do grup przedszkolnych będą wywieszone w budynku przedszkolna 24 sierpnia 2022r. o godz. 12.00.

Jednocześnie informuję, że nie przewidujemy dnia otwartego w oddziałach przedszkolnych dla 3- latków.

Sylwia Czarnecka