• OPŁATY ZA POBYT DZIECKA W  ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM  rok szkolny 2023/2024

Opłata za przedszkole składa się z dwóch części:
        – opłaty stałej zależnej od ilości godzin pobytu dziecka w przedszkolu ( zgodnie z odczytem systemu ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu )
        – opłaty za żywienie dziecka ( catering):

• 14,25 zł (śniadanie, obiad - 2 dania i podwieczorek) od 01.01.2024r. do 31.12.2024r.

Płatność za Przedszkole należy regulować do 15-ego każdego miesiąca.
        Należność należy wpłacać na indywidualne numery kont dziecka przekazane przez intendentkę szkoły.
        W tytule przelewu należy podać: imię i nazwisko dziecka, kwotę za usługę lub kwotę za wyżywienie oraz za jaki miesiąc wpłata.
        Termin płatności oznacza dzień wpływu należności. Prosimy o zachowanie terminów płatności, a szczególnie w miesiącu grudniu z powodu zakończenia roku budżetowego oraz wpłacanie na konto szkoły kwot dokładnie o tej samej wartości jaką otrzymujecie Państwo na kartkach informujących o opłacie za przedszkole od intendentki szkoły. Nadpłaty lub niedopłaty powodują duże trudności w procedurach księgowania. Za zrozumienie bardzo dziękujemy.

UWAGA  !

W przedszkolu  obowiązuje elektroniczny system rejestracji pobytu dziecka w przedszkolu. Każde dziecko ma zapewnione 5 godz. darmowego  pobytu  w przedszkolu, pozostałe godziny są płatne 1,30 zł za godzinę. Obecność dziecka w przedszkolu jest rejestrowana przy pomocy aplikacji, którą rodzic musi mieć zainstalowaną w telefonie. Aplikacja zaczyna rejestrować pobyt dziecka w przedszkolu od momentu zaznaczenia wejścia do momentu zaznaczenia wyjścia dziecka z przedszkola. Aplikacja działa tylko w budynku przedszkola i w bliskiej odległości od budynku. Jeśli rodzic nie zaznaczy wejścia lub wyjścia z przedszkola to system nalicza opłatę za dodatkowe godziny. Rodzic może zgłosić nieobecność dziecka w przedszkolu także w aplikacji, w zakładce nieobecności.* Pierwsze 5 godzin pobytu w przedszkolu jest bezpłatne po 5 godzinach naliczane są godziny płatne.  Dzieci dojeżdżające autobusem szkolnym będą rejestrowane przez pracownika szkoły. Obiad zamawia przedszkole o godz. 8:30. Jeżeli nieobecność dziecka zgłoszona jest rano to w tym dniu naliczamy opłatę za śniadanie gdyż  ten posiłek był zamówiony i jest dostarczony do przedszkola. Śniadanie nie będzie naliczane tylko wówczas gdy dzień wcześniej do godz. 15.30 będzie zawiadomienie o nieobecności dziecka w przedszkolu.

* W przypadku próblemów z aplikacją, można kontaktować się z Intendentem, tel. 607 461 171.