• Styczeń w grupie Pszczółki

• 08.02.2024 14:44
        • 19.01 odbyła się uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość. W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniałe wystąpiły przed bliskimi wyrażając w ten sposób swoją miłość i wdzięczność. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Każdy wnuczek i wnuczka własnoręcznie wykonały dla swoich ukochanych dziadków laurkę. Na babcie i dziadków czekał słodki poczęstunek. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwilę spędzone wspólnie z wnukami.
        • Grudzień w grupie Pszczółki

• 30.01.2024 10:36
        • Miesiąc grudzień to miesiąc pełen niespodzianek. 6 grudnia świętowaliśmy w naszej grupie Mikołajki, tego dnia odwiedził nas Mikołaj zostawiając pod choinką kalendarze adwentowe. Mieliśmy przyjemność gościć w naszej sali Rodziców i wspólnie spędzić czas przy wykonywaniu ozdób świątecznych. Następnego dnia przyjechał do naszego przedszkola "Autobus Czekoladowy". Niesamowite wrażenia dla wszystkich dzieci. Dużą radość sprawiło wykonanie swojej czekolady. Kolejnym ważnym wydarzeniem była Wigilia i przegląd piosenki świątecznej. Grudzień był wspaniałym miesiącem.
        • Wrzesień w grupie Pszczółki

• 26.10.2023 13:50
        • Witamy serdecznie w nowym roku przedszkolnym 2023/2024.
          W tym miesiącu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka oraz Dzień Chłopaka. Zachęcamy do oglądania naszej galerii.