Nowa galeria Dzień chłopaka została dodana do albumu fotograficznego
11
Nowa galeria Dzień chłopaka została dodana do albumu fotograficznego
Dnia 22 września br uczniowie klas 4a, 5a i 5b wraz z wychowawcami odwiedzili Wrocław. W pierwszej kolejności zwiedzali ZOO, w którym najbardziej spodobało się Oceanarium. Kolejnym punktem programu wycieczki było zwiedzanie Starego Miasta we Wrocławiu. Spacer umilały stojące na szlaku Krasnale. Końcowym punktem podróży była Panorama Racławicka, która przeniosła wszystkich w inną rzeczywistość oraz stała się ciekawą lekcją poglądową z historii.
Pełni wrażeń, zmęczeni i zadowoleni powróciliśmy wieczorem do domów.
Powered by aSc EduPage