• Szanowni Państwo,

informuję, że listy z podziałem uczniów do klas I na rok szkolny 2023/2024 będą wywieszone w budynku szkoły, a listy z podziałem dzieci do grup przedszkolnych będą wywieszone w budynku przedszkolna 28 sierpnia 2022r. o godz. 10.00.

Jednocześnie informuję, że nie przewidujemy dnia otwartego w oddziałach przedszkolnych dla 3- latków.

Sylwia Czarnecka

• Inauguracja roku szkolnego 2023/2024

• 1 września 2023r. oddziały przedszkolne są czynne od 6.30 do 16.30, natomiast inauguracja roku szkolnego 2023/2024 dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Borui Kościelnej odbędzie się 4 września o godz. 9.15 na parkingu przy budynku z oddziałami przedszkolnymi.

Msza Święta odbędzie się o godz. 8.10 w kościele w Borui Kościelnej.

W przypadku niepogody inauguracja roku szkolnego odbędzie się w budynku szkoły.

Informacja o dowozach zostanie przekazana w późniejszym terminie.

W dniu 4 września świetlica czynna od 6.45 do 16.00.

• System kontroli obecności dzieci w przedszkolu

• Sznowni Państwo pierwszego września rozpoczyna pracę przedszkole. W związku z powyższym prosimy rodziców nowo przyjętych dzieci o odebranie u intendentki szkoły do 31 sierpnia w budynku przedszkola w godz. 8.00 - 15.00:

• instrukcji;
            • indywidualnych haseł do logowania dziecka poprzez aplikację telefoniczną do rejestratora pobytu dziecka w przedszkolu;
            • kart do systemu kontroli dostępu do budynku przedszkola (koszt 7zł).

Prosimy także wszystkich rodziców dzieci przedszkolnych o przekazanie informacji do intendentki o nieobecności dziecka w dniu 1.09.2023r. w przedszkolu, w celu ustalenia liczby dzieci korzystających z wyżywienia. Na informację czekamy do 31.08.2023r. pod numerem 607 461 171.

Najmłodsze grupy Żabki i Myszki są grupami, które leżakują w przedszkolu. Dlatego prosimy o przyniesienie 1 września cienkiego kocyka i małej poduszeczki.