• Wrzesień w grupie Myszki

• 31.10.2023 11:51
        • Wrzesień przywitał nas piękną pogodą! Dla Myszek był to miesiąc adaptacji oraz początku przygody z przedszkolem. Podczas pierwszych tygodni utrwalaliśmy sobie nasze imiona, poznawaliśmy zwyczaje i zasady panujące w przedszkolu.

18 września obchodziliśmy Dzień Kropki – dzień, w którym skupialiśmy się na rozwoju swoich talentów i pasji oraz budowaniu pewności siebie. To właśnie zwyczajna kropka odmieniła życie dziewczynki o imieniu Vashti. Bawiliśmy się z „Kropką w roli głównej”. Podczas zajęć plastycznych powstały wyjątkowe i niepowtarzalne kropkowe dzieła sztuki.

W Dniu Przedszkolaka na dzieci czekało wiele niespodzianek i atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy, do udziału w konkursach i tańcach przy ulubionych przebojach muzyki dziecięcej. Najwięcej przyjemności sprawiły Myszkom konkurencje zręcznościowe na świeżym powietrzu. Radość i śmiech świadczyły o wspaniałej zabawie!

29 września już od samego rana dało się wyczuć odświętną atmosferę. Dziewczynki z paniami odśpiewały „Sto lat” i złożyły chłopcom życzenia. Były upominki i...uwaga! - nie wiadomo skąd przylecieli nas odwiedzić Superbohaterowie!

Urodziny w tym miesiącu obchodzili Franek i Martynka – wszystkiego najlepszego!!!