• Pierwszy Dzień Jesieni

• 02.10.2022 14:05
        • 23 września nasze przedszkolaki powitały Pierwszy Dzień Jesieni. Tego dnia w przedszkolu królowały kolory: brązowy, pomarańczowy, żółty i czerwony. Dzieci przyniosły do kącika przyrody dary jesieni wspólnie zebrane z rodzicami na spacerze. Nie zabrakło też zabaw przy jesiennych piosenkach i spaceru w poszukiwaniu oznak jesieni. Przygotowano również dla dzieci jesienny tor sensoryczny.

• 22 września Dzień Bez Samochodu

• 04.10.2022 21:08
        • 22 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Światowy Dzień bez Samochodu". Przedszkolaki z grupy "Biedronki"i "Myszki" wykonały pracę plastyczną - "Lizak policyjny" oraz wspólnie wybrały się na spacer, aby zachęcić mieszkańców do korzystania z przyjaznych dla środowiska środków transportu.

• Dzień Przedszkolaka w Myszkach

• 02.10.2022 13:45
        • Dzień Przedszkolaka,czyli 20 września to niewątpliwie jeden z tych dni w kalendarzu, na który dzieci czekają w naszym przedszkolu przez cały rok. Zabawa, tańce, śpiew i upominki – to tylko niektóre z atrakcji jakich doświadczają najmłodsi w to szczególne dla nich święto. W naszym przedszkolu na wszystkie dzieci czekało tego dnia moc atrakcji. Jedną z nich był teatrzyk pt. „Czerwony kapturek” w wykonaniu pań z przedszkola. Dzień Przedszkolaka dostarczył naszym wychowankom wielu pozytywnych wrażeń, zintegrował dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych.

• Międzynarodowy Dzień Kropki w Myszkach

• 02.10.2022 13:37
        • Wakacje już za nami. Nastał wrzesień, miesiąc, który oferuje nam wiele ciekawych zabaw i wydarzeń.

Dzisiaj 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto dzięki któremu  mamy okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni dzieci. Tego dnia dzieci przyszły ubrane w kropki, podczas zajęć aktywnie uczestniczyły w zabawach z kropką. Podsumowaniem zajęć były samodzielnie wykonane przez dzieci prace plastyczne.