• System kontroli obecności dzieci w przedszkolu

• Sznowni Państwo pierwszego września rozpoczyna pracę przedszkole. W związku z powyższym prosimy rodziców nowo przyjętych dzieci o odebranie u intendentki szkoły do 31 sierpnia w budynku przedszkola w godz. 8.00 - 15.00:

• instrukcji;
        • indywidualnych haseł do logowania dziecka poprzez aplikację telefoniczną do rejestratora pobytu dziecka w przedszkolu;
        • kart do systemu kontroli dostępu do budynku przedszkola (koszt 7zł).

Prosimy także wszystkich rodziców dzieci przedszkolnych o przekazanie informacji do intendentki o nieobecności dziecka w dniu 1.09.2023r. w przedszkolu, w celu ustalenia liczby dzieci korzystających z wyżywienia. Na informację czekamy do 31.08.2023r. pod numerem 607 461 171.

Najmłodsze grupy Żabki i Myszki są grupami, które leżakują w przedszkolu. Dlatego prosimy o przyniesienie 1 września cienkiego kocyka i małej poduszeczki.