• Luty w Motylkach

• 10.03.2024 17:34
      • Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci z przedszkola w Borui Kościelnej. 8 lutego podczas balu karnawałowego przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom. Dzieci świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Serdecznie dziękujemy rodzicom Jasia R. za miło spędzony czas oraz wspaniałą zabawę. Dziękuję również wszystkim rodzicom za przygotowanie strojów dla dzieci. Dzień później obchodziliśmy „Dzień pizzy”. Dzieci miały możliwość przygotować własnoręcznie swoje mini pizze, z ulubionych składników, które oczywiście potem konsumowały. W lutym wybraliśmy się z grupą do biblioteki na zajęcia dotyczące książki. Pani Mirka zaprezentowała dzieciom poszczególne etapy powstawania książki, przeczytała im bajkę pt. „Stoliczku nakryj się”. Dzieci na koniec mogły zilustrować swoją wybraną, ulubioną książkę.