• LUTY

• 04.03.2023 21:52
      • LUTY
      • Luty obfitował w bardzo wiele ciekawych wydarzeń. Dzieci miały możliwość wcielenia się w rolę cukiernika piecząć pączki na Tłusty Czwartek. Żabki z radością wzięły udział w walentynkach, wykonując piękne laurki dla swoich bliskich.

17 lutego odbył się w naszym przedszkolu Bal Karnawałowy. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka w takiej atmosferze bawiły się dzieci. Bal dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

26 lutego obchodziliśmy Dzień Dinozaura z tej okazji zorganizowaliśmy zajęcia, które wprowadziły dzieci w prehistoryczny świat i przybliżyły im życie tych wyjątkowych gadów. Duża frajdą okazała się próba wydobycia dinozaura z zamarzniętego jaja. Podczas tej zabawy dzieci szukały rozwiązań, rozwijały zmysł dotyku i ćwiczyły wytrwałość w dążeniu do celu.