• Listopad w grupie "Słoneczka"🌞💛

• 08.12.2023 19:03
      • 🦄🧚‍♀️👸🦸🧞‍♀️🖐💋👃👂👀🇵🇱🤍❤
      • 6 listopada  🦄🧚‍♀️👸🦸🧞‍♀️ obchodziliśmy nietypowe święto - Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. To inicjatywa, która nie tylko promuje czytanie ale także kreatywność, podczas przebierania się za ulubione postacie z Bajek. 8 listopada  🖐💋👀👃👂realizowaliśmy projekt edukacyjny pt.:"Gramy Zmysłami". Przedszkolaki poszerzały i wzbogacały wiedzę na temat integracji sensorycznej i zmysłów. Wykonały drugie zadanie pt.: "Masa plastyczna" - Godło Polski. 10 listopada 🇵🇱🤍❤ był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich młodych Polaków. Uroczystą akademię zapoczątkował fantastyczny występ dzieci z każdej grupy, prezentując piosenki patriotyczne. Wspólnie odśpiewaliśmy Hymn Polski w ramach akcji „Szkoła do hymnu”. To ogromne święto, które wprowadziło nas w nastrój powagi i dumy narodowej.