• Grudzień w grupie "Słoneczka"🌞💛

• 02.01.2024 23:16
      • ❤️🖐💋👃👂👀👩‍🍳👨‍🍳🍫🍪✨️🌲🎁🎅🦌⭐️🤎
      • 6 grudnia​​​​- "MIKOŁAJKI jak z bajki"🎅🦌❤️ W naszej grupie odbył się "Mikołajkowy konkurs recytatorski" pt.: " O wartościach - szacunek, rodzina, dobroć, prawda". Jest nam niezwykle miło, że tegoroczny konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie i chęć dzielenia się pięknem poezji. Każdy uczestnik został nagrodzony gromkimi brawami, dyplomem oraz drobnym upominkiem. W tym wyjątkowym dniu nasze przedszkole odwiedził gość, na którego z niecierpliwością czekały wszystkie przedszkolaki - św. Mikołaj. Wszystkim dzieciom wręczył prezenty, jego wizyta minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wiele radości. Serdecznie dziękujemy rodzicom, Radzie Rodziców za pomoc w organizacji i dostarczeniu prezentów. 11 grudnia - ⭐️🤎✨️🌲"Świąteczne warsztaty plastyczne" z udziałem rodziców. Nikt chyba nie ma wątpliwości, że tak zorganizowany dzień stanowił doskonałe wprowadzenie do wspólnego przeżywania okresu przedświątecznego. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami wykonywały gwiazdy z torebek śniadaniowych oraz z kreatywnego zestawu koralików do prasowania ozdoby świąteczne przy wspólnych rozmowach i śmiechu. Wspólny czas umiliła ciepła kawa, herbata, ciasto, pierniki. Bardzo cieszymy się z obecności i aktywności naszych gości, którzy stworzyli wspaniałe dzieło. Dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas. 12 grudnia ​​​​​​- odbyły się czekoladowe warsztaty 🍫👩‍🍳👨‍🍳🤎 Po raz pierwszy, do naszego przedszkola przyjechał "Czekoladowy Autobus". Dzieci ubrane w piękne fartuszki i czepki zapoznały się z historią czekolady,  poznały jej różne smaki, tworzyły własne wyroby, ozdabiały je i pakowały w pudełeczka. Na koniec każdy uczestnik otrzymał dyplom mistrza czekolady. 14/18 grudnia - "Pachnące pierniczki". W naszym przedszkolu zapachniało świętami. Przedświąteczny czas każdemu kojarzy się z pieczeniem i dekorowaniem pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. Zabawa była wspaniała, a aromat pieczonych pierniczków wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. 21 grudnia ​​​​​​- obiad wigilijny w naszym przedszkolu🎅🦌✨️🌲🎁 Zdecydowanie był to magiczny i cudowny dzień. Odwiedziny Gwiazdora, który obdarował wszystkich prezentami, wspólny przegląd piosenek świątecznych, wigilijny obiad i życzenia świąteczne.