• 07.12.2021 20:26
      • 6 grudnia do przedszkola zawitał św. Mikołaj. Od samego rana dzieci nie mogły się doczekać miłego gościa. Na zajęciach dydaktycznych dzieci miały możliwość czerpać radość z kultywowanych tradycji związanych z odwiedzinami Świętego Mikołaja. Przedszkolaki wysłuchały pięknych opowiadań związanych z historią świętego gościa, uczestniczyły w zabawach ruchowych i tanecznych wzmacniających więzi w grupie, śpiewały piosenki, wykonywały ciekawe zadania. Liczne zabawy przerwał dźwięk dzwonka. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buźkach pokazał się piękny uśmiech. Mikołaj przygotował dla każdego piękne podarki, które zostawił w szatni. Rozpakowywanie prezentów sprawiły dzieciom ogromną przyjemność.