• Konkurs recytatorski pt. "Brzechwa dzieciom"

• 05.12.2021 13:06
      • Dnia 03.11.2021 r. w naszej grupie odbył się konkurs recytatorski pt. „Brzechwa dzieciom”. Celem konkursu było: rozwijanie zainteresowań literackich, poszukiwanie literackich wzorców i wartości istotnych w życiu człowieka; kształtowanie kultury żywego słowa oraz doskonalenie warsztatowych umiejętności recytatorskich, zainteresowanie dzieci poezją, uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Dzieci recytowały wiersze min: „Skarżepyta”, „Żuk”, „Na straganie”, „Pomidor” i inne. Mimo ogromnej tremy wszyscy uczestnicy wypadli świetnie prezentując swoje talenty recytatorskie. Za włożony trud i pracę występujący zostali nagrodzenie gromkimi brawami i nagrodami. Oprócz pamiątkowych dyplomów wszyscy otrzymali gry, długopisy i słodką niespodziankę. Występującym recytatorom serdecznie dziękujemy.