• Dzień Pluszowego Misia w Pszczółkach

• 28.11.2021 10:33
      • 25 listopada w naszym przedszkolu, jak co roku, obchodziliśmy bardzo ważne święto „Dzień Pluszowego Misia”. Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy muzyczno- ruchowe, plastyczne, oraz zabawy matematyczne.

Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawiło dzieciom przybycie „prawdziwego” misia, którego zaproszono do wspólnej  zabawy „Stary niedźwiedź”. Razem z misiem wykonano wspólne pamiątkowe zdjęcie.