• Czerwiec u Pszczółek

• 28.06.2023 15:21
      • Czerwiec u Pszczółek
      • Ostatni miesiąc roku szkolnego 2022/2023 rozpoczeliśmy świętując Dzień Dziecka. Wszyscy lubimy niespodzianki i zabawy z elementem rywalizacji i dlatego też w tym dniu świetnie się bawiliśmy. Na przygotowaniach do startu w Przedszkoliadzie upłynęły nam kolejne dni. Prawdziwe emocje czekały na nas podczas udziału w poszczególnych konkurencjach, bo rywalizacja była duża. Wszystkie starania zostały nagrodzone i w świetnych humorach i z medalami wróciliśmy do przedszkola. Czekało nas także miłe spotkanie z mamą Sebastiana, która zaproponowała ciekawe zabawy i zachęcała do odwiedzania biblioteki i wypożyczania książeczek. W tym miesiącu świętowaliśmy najwięcej urodzin, bo nie tylko dzieci urodzonych w czerwcu, ale również w miesiącach wakacyjnych. Na koniec czekała nas trochę smutniejsza uroczystość Pożegnanie Przedszkola. Zaprezentowaliśmy swoje umiejętności w montażu słowno-muzycznm przed zaproszonymi gośćmi. Dzieci młodsze pożegnały starszych kolegów i koleżani życząc sobie wzajemnie pięknych wakacji.