• Maj u Pszczółek

• 11.06.2023 11:05
      • Maj u Pszczółek
      • Tak, jak w minionych miesiącach również maj okazał się bogaty w wydarzenia w grupie Pszczółek. Na początku miesiąca uczestniczyliśmy w koncercie w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Nowym Tomyślu. Bardzo miło było podczas kolejnego spotkania w szkolnej bibliotece. Pani Mirka zapoznała nas z przygodami Elmera, bohatera książek dla dzieci. Kolejne dni upłynęły na przygotowaniach do udziału w festynie naszej wsi. Piosenka o tematyce ekologicznej, którą zaprezentowaliśmy jest ulubioną piosenką naszej grupy. Bardzo wiele atrakcji czekało na nas podczas wycieczki do Poznania. Uczesniczyliśmy w spektaklu o poznańskich koziołkach w Teatrze Animacji, a odpoczywaliśmy nad jeziorem w Niepruszewie. To była całodniowa wycieczka, a krótsze odbywaliśmy po naszej miejscowości do miejsc zamieszkania dzieci z grupy. Dużo czasu zajęły nam przygotowania do Święta Mamy i Taty, ale dla kochanych rodziców  warto jest się postarać. Na koniec miesiąca odwiedziliśmy uczniów klasy pierwszej "a". Przedszkolaki zrobiły rozpoznanie, jak to będzie już niedługo w szkole.