• Marzec u Pszczółek

• 02.04.2023 20:03
      • Marzec u Pszczółek
      • Na początku marca świętowaliśmy Dzień Kobiet. Z tej okazji chłopcy przygotowali dla dziewczynek wiele niespodzianek. Dzień 8 Marca przebiegał w miłej atmosferze na wesołych zabawach. Chłopcy namalowali portrety dziewczynek, zaprojektowali stroje dla wybranych modelek do wylosowanej pory roku. Efekty ich starań zostały nagrodzone i uwiecznione na zdjeciach.                   Bardzo ciekawe zabawy czekały na Pszczółki w Dniu Matematyki. Wszyscy zaangażowali się w przeliczanie, rachowanie i wykonywanie operacji finansowych w Przedszkolnym Banku. Gdy wszystkie cyfry zostały już odszukane,  nadszedł czas na relaksację przy Matematycznej Bajce. Kiedy zima nie dawała za wygraną mieliśmy możliwość zabaw na śniegu. Jednak solidnie przygotowaliśmy się na powitanie wiosny, żeby na dobre pożegnać zimę. Wiosenny korowód po okolicy spełnił swoje zadanie.    W marcu swoje urodziny obchodziła tylko Marta, ale z jakim rozmachem. W tym miesiącu uczesticzyliśmy w wielu ciekawych spotkaniach. Odwiedziły nas mamy: Majki, Patryka i Zuzi oraz ratownik medyczny.