• Luty w grupie Pszczółki

• 05.03.2023 12:56
      • Luty w grupie Pszczółki
      • W miesiącu lutym na dzieci z grupy Pszczółek czekało wiele atrakcji związanych z karnawałem. Największym wydarzeniem okazał się Balik. Dzieci przebrane za ulubione postacie z bajek spędziły czas na wesołej zabawie przy muzyce przeplatanej konkursami. Bawiliśmy się wspólnie z koleżankami i kolegami z grupy Krasnali na sali balowej urządzonej na stołówce. Kolejne atrakcje czekały w Walentynki  oraz w urodzinki Maksia, Ksawerego i Nadii. Realizując kolejne zadania z projektu edukacyjnego "Pszczółki eksperymentują"dzieci przeprowadziły doświadczenia: Śniegologia, Świecąca sałatka, Myjnia dla monet oraz Mikrobion. Ciekawość została rozbudzona i dzieci oczekują już na kolejne eksperymenty.