• Konkurs " Jesienne zwierzaki"

• 25.10.2021 21:38
      • .
      • 21 października zostały ogłoszone wyniki konkursu " Jesienne zwierzaki", który był skierowany do dzieci oraz rodziców z grupy " Myszki ".  Przedmiotem konkursu było stworzenie pracy przestrzennej lub płaskiej z darów jesieni przy pomocy dostępnych narzędzi i materiałów plastycznych. Głównymi celami konkursu było kształtowanie zainteresowań przyrodniczych wśród dzieci, zachęcanie do działań twórczych dzieci, wspólne spędzanie czasu z rodzicami  oraz czerpanie radości z procesu tworzenia. W konkursie wzięło udział 15 uczestników.  Wykonawcy wykazali się ogromną pomysłowością  w wyniku czego powstały piękne prace, które można było obejrzeć na wystawie w holu naszego przedszkola. Wystawa prac wzbudzała podziw i zainteresowanie oglądających. Komisja licząc głosy wyłoniła następujących zwycięzców: I miejsce - Iga Nobik, II miejsce - Alicja Żybura, III miejsce - Mikołaj Kostecki. Wszyscy uczesnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w następnych konkursach.