• Grudzień w Myszkach

• 01.02.2024 13:43
      • Niespodziewanie w naszej sali pojawiła się choinka! Dzieci bardzo chętnie pomagały w zawieszaniu bombek na jej gałązkach. Kilka dni później Myszki odnalazły przy świątecznym drzewku prezenty. Były to niespodzianki od Świętego Mikołaja, który ze względu na ogrom pracy mógł z dziećmi pozostać tylko krótką chwilkę. W Czekoladowym Autobusie czas upłynął nam równie szybko ale za to bardzo smacznie! Natomiast bardzo pracowity poranek spędziliśmy z rodzicami. W naszej sali powstały przepiękne świąteczne stroiki. Spotkanie z rodzicami umilił krótki występ artystyczny dzieci. Bombki wykonane przez Myszki z rodzii w domu trafiły na bożonarodzeniowy kiermasz Grudzień zakończyła wspólna wigilia – uroczysty obiad, przed którym Myszki miały spotkanie z Gwiazdorem. Tego dnia grupa brała udział w przeglądzie piosenki świątecznej. Występ dzieci był bardzo udany!