• Kwiecień w Myszkach

• 13.05.2023 20:26
      • Na początku kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się Warsztaty Wielkanocne pt.: "Kolorowa Wielkanoc", w których uczestniczyli rodzice ze swoimi dziećmi. Dzieci razem z rodzicami wykonały świąteczne ozdoby. 5 kwietnia zawitał do nas Zajączek,który pozostawił niespodzianki w koszyczkach dzieci wokół przedszkola. Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie paczek dla dzieci. W kwietniu odbyły się zajęcia praktyczne dotyczące sadzenia roślin. Dzieci sadziły szczypiorek, rzeżuchę oraz fasolę. 21 kwietnia obchodziliśmy - Dzień Ziemi. Rozmawialiśmy o tym, jak należy dbać o naszą planetę i ją chronić. Przedszkolaki obejrzały krótki film edukacyjny, przypomniały sobie o podstawowych zasadach segregacji śmieci. Wykonały pracę plastyczną, oraz spacerowały po ekologicznym torze przeszkód. Ostatni tydzień kwietnia poświęcony był naszej Ojczyźnie. Dzieci utrwaliły symbole narodowe, odśpiewały hymn polski, zapoznały się ze stolicą Polski Warszawą, oglądając film edukacyjny.