• Marzec w "Myszkch"

• 28.04.2023 10:19
      • Marzec to dzień wielu wydarzeń w grupie „Myszki”. 8 marca dziewczynki obchodziły „Dzień Kobiet”. Chłopcy przygotowali piękne laurki oraz słodki poczęstunek babeczki. Tego dnia razem z paniami z grupy „Żabki” przygotowałyśmy teatrzyk dla dzieci pt. „Kopciuszek”. Był to dzień radosny i pełen niespodzianek. 15 marca obchodziliśmy nietypowe święto „Dzień piekarzy i cukierników”. To oni dbają abyśmy codziennie rano mogli kupić świeże i ciepłe pieczywo. Tego dnia wszyscy zamieniliśmy się w piekarzy, poznaliśmy etapy pieczenia chleba , a następnie upiekliśmy chleb bananowy. Na koniec dnia każde dziecko ulepiło z masy solnej bułeczki i rogaliki.21 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu "Pierwszy Dzień Wiosny" oraz "Dzień Kolorowej Skarpetki" - Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa. Na znak solidarności dzieci założyły kolorowe skarpetki nie do pary. Przed południem całe przedszkole wyruszyło kolorowym korowodem powitać wiosnę. Pod koniec marca 24 gościliśmy ratownika medycznego. Dzieci zapoznały się z pracą ratownika medycznego, dowiedziały się w jaki sposób należy udzielić pierwszej pomocy.