• Luty w grupie "Myszki"

• 12.03.2023 13:55
      • Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek.Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom . 14 lutego dzieci obchodziły walentynki podczas, których lepiły piękne serca z masy solnej dla swoich rodziców. Na koniec dnia wykonano pamiątkowe zdjęcia. 26 lutego obchodziliśmy Dzień Dinozaura. Dzieci podczas zajęć poszerzały wiedzę o tych przerażających gadach, które miliony lat temu panowały na Ziemi. Dzieci wyruszyły w podróż do prehistorycznych czasów, aby poprzez zabawy i zadania edukacyjne poznać życie dinozaurów. Przedszkolaki poznały ciekawostki o dinozaurach oraz dowiedziały się kim jest paleontolog. Wykonały wiele prac plastycznych wykorzystując przy tym różne materiały. Nie zabrakło też pamiątkowych zdjęć. Dzień Dinozaura przeniósł nas w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat. Myszki uczestniczyły w prelekcji edukacyjnej ,,Oceanarium w technologii 360stopni- wiedza o życiu na Ziemi.