• Grudzień w Myszkach

• 15.01.2023 20:21
      • 6 grudnia  to dzień bardzo ważny dla przedszkolaków „Mikołajki”. Tego dnia do naszego przedszkola zawitał długo oczekiwany gość. Był to Mikołaj ze swoimi pomocnicami. Św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami. 15 grudnia odwiedziły nas uczennice naszej szkoły – "Mikołajki", które przeczytały przedszkolakom bajkę o tematyce świątecznej oraz przygotowały świąteczne kolorowanki. 21 grudnia niespodziewanie odwiedził nas Gwiazdor z workiem pełnym prezentów. Dzieci zaśpiewały piosenkę,którą przez cały tydzień się uczyły. Podsumowaniem tego spotkania były wspólne zdjęcia. Następnego dnia w naszej grupie odbyła się Wigilia. Podczas wigilii dzieci składały sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, śpiewały wspólnie kolędy i pastorałki. Był to czas pełen radości.