• Październik w grupie  "Myszki"
      • Październik w grupie "Myszki"

• 06.11.2022 12:40
      • Październik to miesiąc, który przyniósł nam sporo atrakcji. Na początku października odwiedziła nas pani Karolina, która jest krawcową. Razem z dziećmi uszyliśmy misia, któremu nadaliśmy imię Tobiś. Dzieci poznały etapy powstawania pluszaków.  11 października  obchodziliśmy "Święto Pieczonego Ziemniaka". Przedszkolaki z pomocą rodziców  wykonały przepiękne "Ziemniaki-Cudaki", które można było podziwiać w holu przedszkola. Tego dnia odbyły się zabawy z ziemniakiem, dzieci uczestniczyły w konkurencjach sportowych. Było dużo śmiechu i radości. Podsumowaniem tego wspaniałego dnia były kiełbaski z ogniska oraz uwielbiane przez dzieci frytki.  28 października świętowaliśmy pomarańczowy "Dzień Dyni". Wszystkie dzieci przyszły ubrane na pomarańczowo. Dzieci dowiedziały się, że dynia jest bardzo zdrowym warzywem, z której można przygotować wiele dań. Grupa "Biedronki"🐞 i "Myszki"🐭 zrobiły pyszne dyniowo-bananowe babeczki z niespodzianką w środku, które wszystkim smakowały. Dzieci brały udział w  zabawach z dyniami: tunel, kręglę, dynia parzy…”, samodzielnie składały puzzle przedstawiające dynię.  Na koniec dnia zrobiliśmy  zabawne zdjęcia w naszej dyniowej fotobudce. Ten dzień przyniósł wiele niezapomnianych wrażeń.