• Listopad w grupie "Motylki"

• 03.12.2023 11:23
      • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek obchodzony jest na całym świecie 5 listopada. Z tej okazji 4 listopada dzieci z naszego przedszkola wyruszyły w podróż do krainy bajek. Był to dzień kolorowy i wesoły! Przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt. „Jaś i Małgosi”, uczestniczyły w konkursach oraz quizach. Wysłuchały fragmentów znanych bajek, a następnie rozpoznawały ich tytuły. Trafnie segregowały bajkowe rekwizyty oraz układały bajkowe puzzle. Ten wyjątkowy dzień był doskonałą okazją do świetnej zabawy oraz rozbudził w dzieciach optymizm i radość. Uśmiech na ich twarzach był najlepszym tego dowodem. 11 listopada to ważne Święto Narodowe,  Święto Niepodległości, które obchodziliśmy 10 listopada  w naszym przedszkolu. Wszystkie przedszkolaki przyłączyły się do akcji „Do hymnu”.Tego dnia odbył się przegląd piosenki patriotycznej, którą zaprezentowały wszystkie grupy. Podczas tygodniowej tematyki o naszym kraju ,dzieci utrwaliły symbole narodowe, poznały legendy, uczestniczyły w pracach plastycznych.