• Grudzień w grupie "Motylki"

• 30.12.2023 19:13
      • Grudzień to miesiąc, na który czeka każde dziecko. 6 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany przez dzieci gość – Święty Mikołaj. Przyjechał on do nas z workami pełnymi prezentów dla naszych przedszkolaków. 12 grudnia przyjechał do przedszkola „Autobus Czekoladowy” . Tego dnia każda z grup zapoznała się z produkcją czekolady. Dzieci z zaciekawieniem słuchały i wykonywały swoje czekoladki. Następnego dnia w grupie odbyły się świąteczne warsztaty z udziałem rodziców. Dzieci razem z rodzicami wykonały gwiazdy oraz kartki świąteczne i bombki. Nie odbyło się oczywiście od zaprezentowania krótkiego występu dla rodziców z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W piątek razem z dziećmi piekliśmy pierniki. Tydzień później odbyła się Wigilia oraz udział w przeglądzie piosenki świątecznej. Był to magiczny czas dla dzieci jak i pań.