• Maj u Motyli

• 14.06.2023 10:29
      • Maj u Motyli
      • Nasza grupa przygotowała się do powitania nowego miesiąca i świętowania świąt z nim związanych. Działaniem patriotycznym było odśpiewanie hymnu Polski - ,,Mazurka Dąbrowskiego" oraz wspólne recytowanie wiersza ,,Katechizm polskiego dziecka". Udaliśmy się z wizytą do biblioteki szkolnej by bliżej poznać zawód bibliotekarza. Największą atrakcją tego miesiąca była wycieczka na Lotnisko do Kąkolewa, na której to poznaliśmy zasady bezpieczeństwa na terenie lotniska, zapoznaliśmy się z pracą ludzi na lotnisku oraz jego funkcjonowaniem, a także miło spędziliśmy czas na wspólnym pikniku. Kolejną niespodzianką okazała się wizyta Straży Pożarnej w naszym przedszkolu. W maju jak co roku obchodzimy Dzień Mamy, dlatego też przygotowaliśmy dla naszych najukochańszych Mam laurkę i kwiatki. Nauczyliśmy się życzeń oraz pioesenek, które zaprezentujemy na Festynie Rodzinnym.