• Wycieczka "Nenufar"

• 24.05.2022 11:05
      • Kościan
      • 23 maja grupa Krasnali wybrała się na wycieczkę do Parku Rozrywki w Kościanie. Program edukacyjno-rekreacyjny obfitował w wiele rozrywek. Głowną atrakcją tego dnia był rejst tratwą, dzieci ubrane w kapoki płyneły oraz mogły spróbować swoich sił w wiosłowaniu, co sprawiło im dużą radość. Park jest podzielony na różne obszary - kontynenty - a to wszystko jest w scenografii pirackiej! W Parku nikt się nie nudził, a wspaniałe i niesłychane przygody czekały na Nas na każdym kroku! Przedszkolaki miały okazje poznać w Parku Miniatur zabytki architektoniczne świata: kamienne posągi, Łuk Triumfalny, Wieże Eiffla, Statuę Wolności czy Greckie posągi. Mieliśmy okazję korzstać z wielu innych atrakcji: zjazd z wysokiej góry na pontonach, odwiedziny w zakręconym domku, park linowy, strzelania z łuku w Indiańskiej wiosce. Każdy uczestnik otrzymał medal "Poszukiwacza skarbów". Wyjazd ten zaliczamy do udanych, a przeżytą przygodę będziemy długo i miło wspominać.