• Grudzień w grupie Biedronek

• 03.01.2024 14:58
      • Grudzień w grupie Biedronek
      • Miesiąc grudzień był miesiącem pełnym wrażeń. 6 grudnia świętowaliśmy Mikołajki. Z tej okazji dzieci przyszły ubrane w świąteczne akcenty. Dzieci w tym dniu miały także okazję zapoznać się z historią Świętego Mikołaja. Największą niespodzianką były prezenty dla dzieci z grupy, które Św. Mikołaj zostawił pod choinką. 12 grudnia odwiedził nas czekoladowy autobus. Dzieci dowiedziały się jak wygląda proces tworzenia czekolady oraz poznały jej smak. Na koniec dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz zrobiły sobie wspólne zdjęcie. 13 grudnia w naszej grupie zorganizowaliśmy warsztaty świąteczne z rodzicami, podczas których dzieci wspólnie z rodzicami wykonały  piękne świąteczne ozdoby. Niespodzianką dla rodziców był występ dzieci, które zaśpiewały piosenkę pt. „Kochany Mikołaj”. 18 grudnia piekliśmy pierniki, które dzieci udekorowały i zabrały do domów. 21 grudnia odbył się przegląd piosenki świątecznej oraz Wigilia, podczas której dzieci odwiedził Gwiazdor z prezentami.